استاندار فارس: در حوادث و بحران ها چشم امید مردم به هلال احمر است

استاندار فارس در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر با تقدیر از تلاش امدادگران در پوشش امدادی حوادث در کنار فعالیت های عام المنفعه و انساندوستانه هلال احمر افزود: در حوادث و بحران ها چشم امید مردم به این مجموعه است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ دبیر کل جمعیت هلال احمر در سفر به فارس با استاندار این استان دیدار و گفت وگو کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در این دیدار ضمن اعلام رضایت از عملکرد هلال احمر فارس، گفت: حمایت های استانداری به عنوان نماینده عالی دولت از مجموعه جمعیت هلال احمر باعث تسریع در امدادرسانی و انجام ماموریت های ذاتی این جمعیت می شود.

دکتر محمدحسن قوسیان مقدم بیان کرد: فارس، در فعالیت های عام المنفعه و داوطلبی، امداد و نجات و حوزه درمان و توانبخشی و جوانان از استان های پیشگام است و انتظار می رود این روند با حمایت مسوولان استان همچنان ادامه داشته باشد.

استاندار فارس نیز در این دیدار با تاکید بر نقش محوری جمعیت هلال احمر در حوادث و بحران ها اظهار کرد: جمعیت هلال احمر در حوزه پاسخگویی به حوادث و سوانح همواره موفق و پیشرو است.

عنایت اله رحیمی بیان کرد: جمعیت هلال احمر در امدادرسانی سیل فروردین ۹۸ و زلزله خان زنیان بسیار خوش درخشید و باعث شد از وقوع فاجعه در این حوادث جلوگیری شود.

رحیمی با تقدیر از جمعیت هلال احمر استان فارس برای کمک رسانی در حوزه های اجتماعی و طرح های عمرانی اجرا شده در دهه فجر قدردانی به توسعه پایگاه های امدادی و آشیانه بالگرد در استان فارس را ضروری تاکید کرد. 

لازم به ذکر است؛ در این دیدار معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، معاون حفاظت از کارکنان جمعیت هلال احمر، مدیر عامل و رئیس اداره حراست جمعیت فارس نیز دبیر کل هلال احمر کشور را همراهی کردند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *