جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 17 خرداد 1399

«ساعت عاشقی» در شب میلاد حضرت مهدی عج در قم اجرا می‌شود

به همت معاونت امور جوانان هلال احمر استان قم، «ساعت عاشقی» در شب میلاد حضرت مهدی عج در این استان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد گلفشان از اجرای برنامه سراسری «ساعت عاشقی» در شب میلاد حضرت مهدی (عج) به صورت مجازی در قم خبر داد.

گل فشان افزود: در این طرح مجازی، با توجه به اینکه در شب نیمه شعبان همه ساله مسجد مقدس جمکران، میعادگاه منتظران و مملو از خیل مشتاقان حضرت ولی عصر(عج) بود، اما امسال با شرایط همه گیری بیماری و اهمیت سلامت عموم مردم، جمعیت هلال احمر استان قم بر آن شد تا با بهره مندی از پتانسیل فضای مجازی این توسل و ارتباط را به صورت زنده با مردم برقرار کنند.

وی یادآور شد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاکید بر عدم برگزاری اجتماعات مردمی، این مراسم مجازی با برقراری ارتباط مستقیم از مسجد مقدس جمکران همراه با قرائت دعای فرج و مولودی‌خوانی در شب میلاد حضرت ولی عصر(عج) و پخش زنده از دو صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام جمعیت هلال احمر استان قم به نشانی  https://www.instagram.com/qom_rcs/ و https://www.instagram.com/qomrcs/ اجرایی می شود.

گل فشان گفت: علاقه مندان و ارادتمندان اهل بیت (ع) می توانند با مراجعه به نشانی صفحات هلال احمر قم در شب چهارشنبه ۲۰ فرودین ماه و همزمان با شب میلاد حضرت مهدی (عج) به صورت آنلاین از ساعت ۱۹ این مراسم توسل و دعا را همراهی کنند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *