جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه 24 تیر 1399

اجرای طرح ابتکاری "حامیان سلامت" در قم

همزمان با اجرای طرح ملی خدمات بشردوستانه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، طرح ابتکاری حامیان سلامت در استان قم کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم درباره اجرای طرح ابتکاری حامیان سلامت گفت: در این طرح ابتکاری جوانان، مسئولان جمعیت هلال احمر استان قم در حرکتی زیبا و خودجوش، و در راستای تکریم انسان هایی که برای کمک به سایرین و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها در این روزهای کرونایی ایثارگرانه به یاری مردم شتافتند، قدردانی خود را اعلام میکنند.
 
وی گفت: این طرح به پاس تقدیر از خانواده هایی است که با قبول مسئولیت، جوانان و عزیزانشان را که در حال اجرای طرح ملی غربالگری کرونا هستند یاری و همراهی می کنند.
 
مصباحی گفت: در آغاز اجرای این طرح ابتکاری  با عنوان "حامیان سلامت"، دکتر محمد گل فشان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در تماسی تلفنی با خانواده اعضای جوان داوطلب حاضر در طرح ملی غربالگری پیشگیرانه از کرونا در قم، ضمن تبریک سال نو از همراهی همدلانه خانواده های این اعضا که در این شرایط سخت با حمایت از فرزندان خود برای حضور در خط مقدم مقابله با کرونا حامیان سلامتی جامعه شده اند، تقدیر کرد.
 
یادآور می شود؛ این طرح، در راستای تحقق یکی از اهداف متعالی جمعیت هلال احمر که تامین احترام انسان ها  است با همت مسئولان ادامه دارد.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *