اجرای طرح پنجره های امید در اندیمشک

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک از اجرای طرح پنجره های امید با هدف کمک به خانواده های آسیب پذیر این شهرستان در ایام محرم و صفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ زهرا بهاروندی اظهار کرد: به همت داوطلبان جمعیت هلال احمر اندیمشک طرح پنجره های امید با هدف کمک به خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا و بیماران خاص کم برخوردار، تامین سلامت و حفاظت از زندگی انسان ها در ایام محرم و صفر اجر می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک عنوان کرد: بسته های غذایی آماده شده باارزش ریالی هر بسته 3 میلیون ریال است که مایحتاج یک ماهه خانوار شامل 10 کیلوگرم برنج، روغن، ماکارونی، قند، شکر، چای، سویا ، رب گوجه و حبوبات را تامین می کند.

 وی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از5 هزار پرس غذای گرم و بیش از یک هزار و 100 بسته مواد غذایی در میان خانواده های آسیب دیده از کرونا و بیماران خاص توزیع کرده است.

بهاروندی گفت: با توجه به فرارسیدن ایام محرم و ثواب کمک به نیازمندان در این ماه، زنجیره کمک به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا نباید قطع شود؛ لذا خیرین می توانند نذورات خود را به جمعیت هلال احمر اندیمشک تحویل دهند.

 

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *