جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 18 خرداد 1399

ارتباط تصویری سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با کادر درمانی بخش های مراقبت ویژه بیماران مبتلا به کرونا

همزمان با سالروز میلاد حضرت ولی عصر (عج) سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از فعالیت های شبانه روزی کادر درمانی در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، دکتر جمال الدین الوانی از طریق برقراری ارتباط تصویری با پزشکان و پرستاران بخش های مراقبت ویژه کرونا در بیمارستانهای مختلف کشور که در عملیات‌های حج ابراهیمی و اربعین حسینی به صورت داوطلبانه به ارائه خدمت به بیماران پرداخته بودند، ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت ولی عصر (عج) از تلاش ها و فداکاری های شبانه‌روزی آنان در جهت کمک به بیماران مبتلا به بیماری کوبید ۱۹ تقدیر کرد.
وی با بیان نقش ارزشمند کادر درمانی در جهت تسکین آلام و دردهای همنوعان، تصریح کرد: یقیناً پاداش این تلاش‌ها و از خود گذشتگی ها در پیشگاه پروردگار محفوظ خواهد ماند.
سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به فعالیت پزشکان در دو رویداد پر اهمیت و عظیم جهان اسلام یعنی حج ابراهیمی و حماسه بزرگ اربعین حسینی که  پیشقراولان خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین بودند، یادآور شد: آنجا که به حضور این عزیزان در جهت رفع مشکلات جسمانی و بیماری مردم نیاز بود با از خودگذشتگی و ترک خانواده و کار به صورت داوطلبانه با جمعیت هلال احمر همراه شده و امروز نیز باری دیگر لباس خدمت به همنوعان و هم وطنان خود پوشیده اند که حقیقتاً درس آموخته شده آنان، در مکتب محبت خداوند و عشق اباعبدالله الحسین علیه السلام است.
به گفته وی، همکاری آحاد مردم با کادر درمانی کشور و پرهیز از رفت و آمدهای غیر ضرور در اجتماع و قطع زنجیره انتقال، قطعاً زمینه‌ساز نابودی هرچه زودتر این ویروس منحوس در سراسر کشور خواهد شد.
الونی در پایان با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه اعضای کادر درمانی کشور در این روزهای سخت و حساس نجات جامعه بشری در سراسر جهان از شر این بیماری منحوس را از منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خواستار شد.
محمود رضا فقیهی معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر نیز که در این ارتباط های تصویری حضور داشت با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت مهدی (عج) و تلاشهای ایثارگرانه پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی کشور که امروز در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا از هیچ کوششی در جهت کمک به همنوعان خود در نمی‌کنند را شایسته تقدیر دانست و تاکید کرد: در این روزها مردم با دیدن صحنه های مختلف و فداکاری و دلسوزی های پرستاران و پزشکان بیش از گذشته به آن ها توجه می کنند و قدردان خدمات آنان هستند.
گفتنی است، در این ارتباط های تصویری پزشکان و پرستارانی از شهر های کرمان، مشهد، کاشان و تهران حضور داشتند.
غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *