جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 13 خرداد 1399

ارسال نخستین محموله کمک‌رسانی هلال‌احمر بوشهر به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

 WhatsApp Image 2020 01 15 At 09.19.12

اولین محموله کمک رسانی به مناطق سیل زده از بوشهر با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان ،مدیر عامل و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان، بارگیری و ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر حاجیانی گفت : جمعیت هلال احمر استان اولین محموله کمک های خود را در قالب ۱۰۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته و ۵۵۰ بسته غذایی یک ماهه به همراه ۲تن حبوبات به مناطق سیل زده ارسال کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزود: شهروندان در صورت تمایل به کمک برای حادثه دیدگان ناشی از سیل در استان سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور می توانند به روش های اعلام شده اقدام کنند.

وی گفت: واریز وجوه نقدی به حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد کلیه بانک ها، واریز به کارت های ۶١٠۴٣٣٧٩٩٩٩٩٩٩٩۶ نزد بانک ملت و ۵٨٩۴۶٣١٨۵٠٢۵٩٧٣٠ نزد بانک رفاه کارگران از جمله روش‌های پرداخت کمک به هموطنان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: همچنین کد دستوری #١١٢* برای کمک به سیل‌زدگان اعلام می‌شود، ضمنا شهروندان می‌توانند اقلام غیرنقدی شامل انواع پتو، موکت، زیرانداز نو، مواد غذایی و بهداشتی را به شعب جمعیت هلال احمر در سراسر تحویل دهند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

WhatsApp Image 2020 01 15 At 09.19.09 Ramsar.jpeg22 WhatsApp Image 2020 01 15 At 09.19.11