جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

جمعه 20 تیر 1399

استاندار گلستان: جمعیت هلال‌احمر در اذهان مردم دارای ارزش و جایگاه خاصی است

 WhatsApp Image 2019 12 11 At 20.43.35

استاندار گلستان گفت: سرمایه های حقیقی و بی مانند جمعیت هلال احمر داوطلبان هستند که باید از این عزیزان به ویژه ۲۱ هزار عضو داوطلب در جمعیت هلال احمر گلستان به پاس خدمات داوطلبانه، قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر حق شناس در نشست با اعضای شورای مدیران هلال احمر استان گلستان گفت: اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر بر محور کمک به مردم بسیار زیباست البته که اصل هفتم یعنی جهان شمولی، موجب ایجاد نگاه مثبت در بین تمامی مردم جهان به این نهاد خدمت رسان شده است.

استاندار گلستان ضمن اشاره به بین المللی بودن فعالیت های جمعیت هلال احمر، گفت: این مهم موجب شد که جمعیت هلال احمر دارای استاندارهای مطلوب و قابل قبول در صحنه ها حاضر باشد.

وی ‌در ادامه افزود: واژه هلال احمر برای همه مردم شیرین است به گونه ای که هرزمان نیروهای هلال احمر در صحنه حادثه دیده می شوند؛ مایه ارامش خاطر برای حادثه دیدگان هستند.

حق شناس ادامه داد: امداد خالصانه هلال احمر در سیل ابتدای سال جاری و سیلاب اخیر نوکنده شایسته تقدیر بود و باید همه از زحمات نیروهای داوطلب قدردانی کنیم چرا که آنها سرمایه هایی بزرگ هستند. سرمایه های حقیقی و بی مانند جمعیت هلال احمر داوطلبان هستند که باید از این عزیزان به ویژه ۲۱ هزار عضو داوطلب در جمعیت هلال احمر گلستان به پاس خدمات داوطلبانه، قدردانی کرد.

استاندار گلستان در پایان گفت: با توجه به گزارش دکتر هروی مدیرعامل استان در خصوص استعداد ها و ظرفیت های جمعیت هلال احمر استان اعلام می دارم با تمام توان پیش بروید بنده هم در این مسیر همراه شما خواهم بود و هر زمان کمکی باشد دریغ نخواهم کرد.

کلمات کلیدی

تصاویر

WhatsApp Image 2019 12 11 At 20.43.36