افتتاح انبار امدادی و پشتیبانی در استان سیستان و بلوچستان

انبار امدادی و پشتیبانی با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در شهرستان سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان، افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، انبار امدادی و پشتیبانی در شهرستان سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

 مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به عنوان محور پاسخگويی به انواع حوادث و سوانح طبيعی و غير طبيعي، داراي يك برنامه ريزی اصلی است كه تمام برنامه های آن بر اساس اين محور طراحی، اجرا و عملياتی می شود.

وی افزود: در همین راستا انبارهای تجهيزات امدادی يكی از اجزای مهم پيشتيبانی نيروهای امدادرسان هلال احمر در عمليات امداد و نجات به خصوص در زمینه اسكان و تغذيه اضطراری به حادثه ديدگان و متاثرين از انواع حوادث مي باشند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به این که افزايش آمادگي هاي رويارويي و پاسخگويي به انواع حوادث، اين سازمان بدنبال تجهيز، تقويت و به روز كردن وسايل و تجهيزات امدادي است، بیان کرد:هم اکنون جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دارای 410 انبار امدادی و بیش از 530 سوله امدادی است.

 

نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *