جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 17 فروردین 1399

افتتاح ساختمان مرکز اداری-امدادی هلال‌احمر سلسله در لرستان

 Selsele

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: ساختمان مرکز اداری-امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان الشتر با اعتباری بالغ بر ۱۸  میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی اظهار کرد: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ساختمان مرکز اداری-امدادی جمعیت شهرستان سلسله که سال گذشته کلنگ آن به زمین زده شده بود با حضور معاون عمرانی استاندار، خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر، فرماندار سلسله و شماری از مسئولان افتتاح شد.

وی افزود: این ساختمان اداری به‌مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و همچنین 2 باب انبار امدادی با مساحت ۱۲۰۰متر مربع (هر انبار، ۶۰۰ مترمربع) در شهرستان الشتر به بهره برداری رسید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: این پروژه مهم که مطالبه به حق مردم شهرستان سلسله بود در بازه زمانی ۱۸ ماه اجرا شد و به بهره برداری رسید.

رضایی بیان کرد: جمعیت هلال احمر لرستان در سال‌های گذشته به‌دنبال اتمام پروژه های نیمه تمام از جمله تکمیل و ایجاد زیرساختهای امدادی و نیز نوسازی ابنیه اداری و امدادی در سطح استان بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود: پایگاه بزرگ امداد هوایی شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی در خرم آباد به مساحت 100 هزار مترمربع، احداث ساختمان مرکز اداری-امدادی شهرستان سلسله، احداث 2 انبار و محوطه سازی مجتمع امدادی شهید دکامی شهرستان سلسله از مهم ترین پروژه های هلال احمر استان به شمار می آیند.

صارم رضایی گفت: پروژه شهرستان سلسله با اعتبار بیش از 4 میلیارد و 300 میلیون تومان در مدت حدود یکسال و نیم به بهره برداری رسید که نوع شرایط اقلیمی و آب و هوایی این شهرستان، ارزش کار انجام شده را بیشتر مشخص می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان اظهار کرد: در زمان ساخت این 2 پروژه مجموعا قریب به ۵۲۰۰ نفر-روز، ایجاد اشتغال داشته ایم که بیش از ۹۰٪ این نیروها بومی و از اهالی شهرستان سلسله بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود: پروژه احداث ساختمان مرکز اداری-امدادی شهرستان سلسله نیز با زیربنای ۵۰۰ مترمربع و محوطه سازی ۱۵۰۰ مترمربع با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان در سال ۱۳۹۷ کلنگ زنی و هم اکنون بعد از 18ماه تقدیم مردم سلسله شد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی