جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه 24 تیر 1399

انتصاب مسئول هماهنگی و نظارت بر امور درمانی هلال‌احمر در دبی و عضو کارگروه تطبیق برنامه و بودجه جمعیت

رییس جمعیت هلال احمر در دو حکم مجزا دکتر سعید مهرزادی را به عنوان مسئول هماهنگی و نظارت بر امور درمانی جمعیت هلال احمر در دبی و همچنین عضو کارگروه تطبیق برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی در حکم مسئولیت  دکتر مهرزادی برای هماهنگی و نظارت بر امور درمانی جمعیت هلال احمر در دبی آورده است:

جناب آقای دکتر سعید مهرزادی

رییس محترم حوزه ریاست

«نظر به لزوم ایجاد یکپارچگی و تسریع در امور مربوط به بیمارستان ایرانی دبی، به موجب این ابلاغ مسئولیت هماهنگی و نظارت بر امور مربوط به مراکز درمانی جمعیت هلال احمر در دبی را به جنابعالی واگذار می‌نمایم. بدیهی است کلیه سازمان‌ها، معاونت‌ها و مدیریت‌های جمعیت موظفند در انجام امور مربوط به بیمارستان ایرانی دبی با هماهنگی جنابعالی اقدام نمایند.

انتظار دارم ضمن نظارت بر عملکرد مرکز مذکور نسبت به ارائه گزارش مستمر ماهیانه به اینجانب اقدام نمایید.

امید است با استعانت از الطاف الهی و با تعامل مثبت با مدیریت مراکز درمانی جمعیت در کشور امارات در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

 

همچنین در حکم انتصاب مهرزادی به عنوان عضو کارگروه تطبیق برنامه و بودجه جمعیت آمده است:

جناب آقای دکتر سعید مهرزادی

رییس محترم حوزه ریاست

«نظر به تعهد، توانمندی و تجارب ارزنده جنابعالی در امور برنامه ریزی بدین وسیله در اجرای بند الف فصل پنجم برنامه پنجساله مصوب شورای عالی به موجب این ابلاغ به عنوان «عضو کارگروه تطبیق برنامه و بودجه جمعیت» منصوب می‌شوید.

حرکت جمعیت در راستای تحقق اهداف برنامه پنجساله یگانه میثاق اینجانب با تمامی مدیران و همکاران می‌باشد. لذا از جنابعالی انتظار دارم با مدنظر قرار دادن اسناد بالادستی نسبت به تحقق مفاد برنامه پنجساله جمعیت مطابق دستورالعمل نحوه فعالیت کارگروه مذکور تمامی سعی و تلاش خود را مبذول دارید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.»

 

همچنین رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی دکتر سعید مهرزادی را به عنوان عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

دکتر کریم همتی در حکم دکتر سعید مهرزادی آورده است:

جناب آقای دکتر سعید مهرزادی

رییس محترم حوزه ریاست

در اجرای بند به ماده یک آئین نامه پیشگیری و مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی مصوب هیئت محترم وزیران که طی نامه شماره ۱۹۲۰۸۷/ت ۵۰۳۲۸ ه مورخ ۹۲/ ۱۲ / ۲۸ ابلاغ گردیده است، به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان «عضو کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.

بالندگی و توفیق روز افزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

دکتر کریم همتی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *