بازدید استاندار یزد از ایستگاه پایش سلامت و تب سنجی هلال احمر در ورودی استان یزد

استاندار یزد با حضور در ایستگاه پایش سلامت و تب سنجی جمعیت هلال احمر شهر یزد از نزدیک بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و ایستگاه های غربالگری و تب سنجی نظارت کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محمد علی طالبی استاندار یزد، به آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در مبادی ورودی استان اشاره و بیان کرد: تیم‌های جمعیت هلال‌احمر، راهداری، نیروی انتظامی و پلیس راهور ، بسیج و .... در نقطه ورودی یزد مستقر و بر اساس دستورالعمل اجرایی طرح، مانع از ورود افراد غیربومی به استان شده‌اند.
وی ضمن تبریک سال نو به داوطلبان ،امدادگران و کارکنان هلال احمر مستقر در ایستگاه پایش سلامت و غربالگری ورودی استان – میدان مدرسی در جریان روند تب سنجی قرار گرفت و از ازحمات تمام عوامل امدادی هلال احمر استان تقدیر و تشکر کرد.
طالبی با اشاره به بسته بودن محورهای ورودی و خروجی همه شهرهای استان، گفت: از شهروندان میخواهیم از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند چرا که به جز موارد خاص، اجازه هیچگونه ورود و خروج صادر نخواهد شد. تمامی راه‌های مواصلاتی ییلاقات و روستاهای استان مسدود است، بیرون آمدن شهروندان به قصد رفتن به روستاها جز سردرگمی برای آنها چیزی نخواهد داشت.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *