جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

برگزاری آیین اختتامیه پروژه مداخلات اجتماع محور در هلال‌احمر ایلام

 Ilam Peyman

آیین اختتامیه پروژه مداخلات اجتماع محور با حضور مدیرعامل هلال احمر استان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، معاون جوانان هلال احمر، مدرسین و سرتیم های طرح ملی پیمان در هلال احمر ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ایلام، حسین عارفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تقدیر از عوامل اجرایی که به شکل داوطلبانه و بدون هیچ گونه چشم داشتی برای بهبود وضعیت شهروندان در منطقه محروم و کم برخوردار شهرک شهید کشوری (سرطاف) فعالیت می کنند، ابراز امیدواری کرد که این همکاری و همراهی استمرار داشته باشد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام نیز در این جلسه ضمن تشکر از مجموعه جمعیت هلال احمر استان گفت: هلال احمر ایلام جزء اعضای اصلی و ممتاز شورای مبارزه با مواد مخدر است.

ساسان کرمشاهی اظهار کرد: هلال احمر ایران هم در حوادث و سوانح مثل سیل، زلزله و... و هم در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی همیشه پای کار بوده است.

در پایان این جلسه از مدرسین و سر تیم های طرح ملی پیمان که در پروژه مداخلات اجتماع محور در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در شهرک شهید کشوری حضور فعالی داشتند با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی