جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

برگزاری جلسه شورای معاونان هلال‌احمر ایلام با حضور اعضای هیات مرکزی حراست جمعیت

 1 (2)

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت:جلسه شورای معاونان جمعیت هلال احمر ایلام با حضور اعضای هیات مرکزی حراست جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ حسین عارفی گفت: استان ایلام یک استان حادثه خیز است و در طول سال حوداث مختلفی از جمله، سیل، زلزله، رانش زمین در استان رخ می دهد.

عارفی افزود: کنگره عظیم اربعین حسینی باعث شده در هلال احمر استان و مجموعه جمعیت مرکز، گام هایی در جهت تجهیز زیر ساخت های مناسب و ارائه خدمات رسانی به زائران در اربعین برداشته شود و انتظار داریم با کمک هیات مرکزی حراست جمعیت، مسائل و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارند، پیگیری و حل شوند.

رئیس اداره بررسی موضوعی دفتر مرکزی حراست جمعیت هلال احمر در این جلسه با بیان اینکه استان ایلام یکی از استان های مرزی است که ظرفیت های بسیار خوب و کارکنان با تجربه ای در حوادث دارد، افزود: حماسه عظیم اربعین برای استان و جمعیت هلال احمر ایلام یک فرصت مناسب برای خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) است.

خزایی با اشاره به انتخابات اسفندماه امسال تاکید کرد: وجود کارمندان و اعضای داوطلب در جمعیت هلال احمر، ظرفیت ارزشمندی است که نباید اجازه دهیم مورد طمع گروه های سیاسی واقع شوند. همچنین در انتخابات مجامع امور استان ها که چهارمین دوره آن در اردیبهشت 99 برگزار می شود، دقت کنیم نفراتی که واجد شرایط و دارای صلاحیت هستند در این انتخابات شرکت کنند و دستورالعمل قانونی در این خصوص رعایت شود.

وی در ادامه به استعلام افراد در مشاغل حساس تاکید کرد و افزود: مسائل و مشکلات داخل مجموعه از طریق هم افزایی با حراست در درون استان حل شوند.

بازدید از پروژه های عمرانی جمعیت هلال احمر استان ایلام از دیگر برنامه های اعضای هیات مرکزی حراست جمعیت هلال احمر در استان ایلام است.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی