تقدیر استاندار ایلام از عملکرد جمعیت هلال‌احمر استان

 10 (2)

مدیر عامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر ایلام به مناسبت روز جهانی داوطلب با استاندار استان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، استاندار ایلام ، در دیدار با مدیر عامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان ضمن ابراز رضایت از عملکرد جمعیت هلال احمر استان روز جهانی داوطلب را به داوطلبان این جمعیت تبریک گفت و افزود: هلال احمر در امور خیر همواره پیشگام بوده است.

قاسم سلیمانی دشتکی گفت: هلال احمر یکی از نهاد های مردمی است که در بحران ها ، حوادث و سوانح مثل سیل ، آتش سوزی ، زلزله همیشه پیشرو بوده و نقش اول را دارد.

سلیمانی دشتکی گفت: هلال احمر استان در وقایع امسال از جمله در سیل فروردین ماه و اربعین ۹۸ عملکرد موفقی داشته است  که جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار ایلام در ادامه از تفاهم‌نامه با هلال احمر کشور برای استقرار بالگرد در استان خبر داد و گفت: بر اساس توافقنامه بین هلال احمر و هواپیمایی کشور با استانداری ایلام مقرر شد که بالگرد هلال احمر در فرودگاه ایلام استقرار پیدا کند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام در این دیدار گفت: محوریت کار جمعیت های ملی در تمام دنیا داوطلب ها هستند که با حداقل پرسنل اداره می شوند و بیشتر خدمات آنها داوطلبانه است.

حسین عارفی از زحمات خیرین داوطلب و داوطلبانی که با جمعیت هلال احمر استان برای تحقق اهداف انسان دوستانه جمعیت گام برمی دارند،در برنامه های جمعیت از آنها تقدیر می شود.

عارفی در ادامه از زحمات استاندار سخت کوش و پرتلاش استان سلیمانی دشتکی و معاونین استاندار جهت همراهی و همسویی با هلال احمر تشکر و قدردانی کرد و گفت: در ایام اربعین بر خلاف سال های گذشته که سازمان جوانان و داوطلبان دراین حماسه عظیم نقش زیادی نداشتند، امسال این دو سازمان به همراه سازمان امداد و نجات برنامه های مختلفی داشتند که با اجرای این برنامه ها توانستند خدمات بسیار ارزشمند و مثمر ثمری را به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) ارائه دهند.

 

کلمات کلیدی