توزیع رایگان اقلام بهداشتی و ماسک برای مقابله با کرونا در ورودی‌های خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر‌ خراسان رضوی از اقدام شعب هلال احمر این استان در تولید ماسک و اقلام بهداشتی برای مقابله با کرونا و توزیع آنها بصورت رایگان در ورودی‌های شهرهای خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی؛ سید مجتبی احمدی گفت: از ابتدای طرح غربالگری در این استان که در 10 اسفندماه سال گذشته آغاز و تا به امروز 12 فروردین ماه سال جاری تداوم دارد بیش از 161 هزار و 624 عدد ماسک در مبادی ورودی شعب و شهرستانهای استان خراسان رضوی توزیع شده است. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: رافت و مهربانی مردم و داوطلبان سرزمین خورشید این‌بار هم زبان‌زد عام و خاص شد ،؛بطوریکه بلافاصله با شیوع کرونا شعب نیشابور ، تربت جام ، تایباد اقدام به تولید ماسک نمودند و در سراسر شعب خراسان رضوی بیش از 1676 تیوپ ژل ضدعفونی و‌ 18452 بطری  مایع ضدعفونی و 11855 لیتر ماده شوینده و 22516 جفت دستکش در بین اقشار مختلف و سطح شهر توزیع شد. 
وی ادامه داد : تاکنون نزدیک به 627 نفر روز از امدادگران ، داوطلبان و جوانالن 970 هزار و 820 نفر را مورد غربالگری  و پایش قرار دادند و 1839 نفر که دارای علایم تب بودند به مراکز درمانی ارجاع شدند.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *