جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه 22 تیر 1399

توزیع 919 بسته غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت بین نیازمندان خراسان جنوبی

معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از توزیع ۹۱۹ بسته مواد غذایی بین نیازمندان در راستای اجرای طرح فرشتگان رحمت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی، احمد بخشی با اشاره به اجرای طرح فرشتگان رحمت بیان کرد: از مهمترین برنامه امور داوطلبان جمعیت هلال احمر اجرای طرح‌هایی چون طرح فرشتگان رحمت است که طی سال‌های متوالی با حضور خیرین و داوطلبان در آستانه سال جدید اجرا می‌شود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی ادامه داد: اجرای این طرح از 25 اسفندماه 98 در استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

او گفت: در راستای اجرای این طرح 919 بسته غذایی در مناطق محروم توزیع شده است و ارزش تقریبی این تعداد بسته های غذایی 90 میلیون تومان است.

بخشی افزود: طرح فرشتگان رحمت از مهم‌ترین برنامه‌های جمعیت هلال احمر در جهت تأمین و حمایت از سلامت و زندگی اقشار محروم و مبارزه با چالش‌های جهانی مانند فقر، گرسنگی است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌ جنوبی همچنین در خصوص مقابله با بیماری کووید 19 گفت: با هدف تامین اقلام بهداشتی، درمانی و معیشتی بیماران نیازمند و اقشار آسیب پذیر طرح دست یار اجرایی شده است.

بخشی تاکید کرد: خیران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق روش‌هایی چون کد دستوری#112* و یا شماره کارت 9730-5025-6318-5894 بانک رفاه کارگران در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهند. همچنین در صورت تمایل به هزینه کرد کمک‌ها در خراسان‌جنوبی کد دستوری #56*112* به این منظور اختصاص یافته است.

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *