جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 19 فروردین 1399

تکریم و معارفه رئیس و سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت و سازمان جوانان هلال‌احمر

 Shora Moavenin Takrim04

مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکزپزشکی حج و زیارت و سرپرست این مرکز و همچنین سرپرستتن قبلی و فعلی سازمان جوانان جمعیت در جلسه شورای معاونین هلال احمر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در این مراسم با قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه و مجدانه رئیس سابق مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: دکتر حلی ساز هر جا که مسئولیتی قبول کرده با خلوص نیت خدمت کرده است. وی در یک سال گذشته با قبول مسئولیت ریاست مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در دو عملیات در کشورهای مکه و عراق و در ایام حج و اربعین حسینی، تلاش زیادی کرده تا آبرومندانه به زائران ایرانی خدمت کند.

وی همچنین با تقدیر از راهنمایی های دکتر پیروی، دبیرکل جمعیت در ایام حج و اربعین حسینی و همچنین زحمات و خدمات تمامی پرسنل، داوطلبان و امدادگران هلال احمر که در مراسم اربعین سال جاری به زائران اباعبداله الحسین(ع) خدمات رسانی کردند، ابراز امیدواری کرد تا با تلاش و خلوص نیت بیشتر، روزبه‌روز خدمات هلال احمر به زائران ایرانی در مراسم حج و اربعین حسینی با کیفیت تر از قبل باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه به سوابق سرپرست جدید مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در حوزه خدمت به زائران و مدیریت هیئات پزشکی اشاره کرد و افزود: ارائه خدمت به زائران در ایام مختلف سال، با خلوص نیت و تجربه بالای دکتر الوانی و همچنین با تعامل سازنده با سازمان حج و زیارت، به شایستگی ادامه می یابد.

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین از زحمات علی گنج کریمی سرپرست سابق سازمان جوانان هلال احمر تقدیر کرد و گفت: ایشان با تجربه گرانسنگی که حاصل خدمت در بخش های مختلف هلال احمر است و همچنین با روحیه صبوری و رفتار متواضعانه خود منشأ خیر و برکت در هلال احمر بودند و از این پس از تجربیات ایشان در سایر بخش‌های هلال‌احمر استفاده خواهد شد.

دکتر پیوندی به سوابق مدیریتی رضا بامداد اصل، سرپرست جدید سازمان جوانان هلال احمر نیز اشاره کرد و گفت: انتظار ما از سازمان جوانان هلال احمر بالاست و امیدواریم سرپرست این سازمان با تعاملات سازنده درون و برون سازمانی و براساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حرکت کرده و با استفاده از ظرفیت بالای هلال احمر در حوزه جوانان بتوانند مسیر روشن‌تر، سریعتر و مفیدتری برای جذب بیشتر جوانان ترسیم کنند.

در این مراسم دکتر حلی ساز، رئیس سابق مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر ضمن تشکر از همکاری همه اعضا در روند ارائه خدمات در این مرکز، برای سرپرست جدید مرکز آرزوی توفیق کرد.

دکتر الوانی سرپرست مرکز پزشکی حج و زیارت هم در این جلسه گفت: هلال احمر هر لحظه در حال خدمت رسانی در حوزه های مختلف است و خدمت در لوای هلال احمر افتخاری بزرگ و کاری مقدس است.

علی گنج کریمی، سرپرست سابق سازمان جوانان هلال احمر نیز در این جلسه اظهار کرد: تنها سازمانی که با نام جوانان در حال خدمت است، سازمان جوانان هلال احمر بوده و تقویت عملکرد این سازمان از دغدغه های مدیران هلال احمر است.

رضا بامداد اصل، سرپرست جدید سازمان جوانان هلال احمر نیز در این مراسم، خدمت در هلال احمر را توفیق الهی عنوان و تاکید کرد: با تلاش شبانه‌روزی و فعالیت تخصصی، امیدواریم بخشی از محرومیت های حوزه جوانان را برطرف ساخته و براساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، در حوزه جوانان انجام وظیفه کنیم.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی