جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در جشن چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: انقلاب اسلامی هر روز پرشکوه‌تر و شکوفاتر ادامه می‌یابد

 Dabirkol

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: انقلاب اسلامی، 41 سال پس از پیروزی از خطرات و آسیب‌های بسیار عبور کرده و هر روز پرشکوه‌تر و شکوفاتر ادامه می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر محمودرضا پیروی در مراسم چهل‌ویکمین جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) در سازمان امداد و نجات، با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: همسالان من به خوبی به یاد دارند که مردم در زمان انقلاب شکوهمند اسلامی از جان، مال و فرزندان خود برای پیروزی انقلاب اسلامی گذشتند و انقلابی به یاد ماندنی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) رقم زدند که حافظ ارزش های اسلامی و انسانی است.

وی افزود: در ۴۱ سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، خطرات و بلاهایی در مسیر روشن انقلاب وجود داشته که با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره)و حضرت آیت الله خامنه ای (مدظه العالی) از سر انقلاب گذشت. این مسیر هر روز پرشکوهتر و شکوفاتر طی می شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به تشییع پیکر سردار دل‌ها شهید سپهبد قاسم سلیمانی توسط مردم، تاکید کرد: مردم در تشییع باشکوه پیکر شهید قاسم سلیمانی نشان دادند که همیشه در صحنه بوده و حامی انقلاب هستند.  البته افرادی وجود دارند که در مسیر مستقیم انقلاب اعتقاد قلبی ندارند؛ این افراد به تدریج ریزش می‌کنند.

وی گفت: امیدوارم خداوند به همه توفیق دهد تا در راه احیای ارزش‌ها و مبارزه واقعی با فساد و ریشه کن کردن آن در جاهایی که فساد ریشه دوانده، موفق باشند. انجام این کار سخت و دشوار است و در این راه بدخواهان و آسیب هایی وجود دارد، اما این، مسیری است که انتخاب کردیم و برای از بین بردن فساد تا آخر خواهیم ماند؛ به همت مردم کاری را انجام می‌دهیم که خداوند از ما راضی باشد.

پیروی درباره آمادگی کشور برای مواجهه با کرونا ویروس، گفت: برای مبارزه با ویروس کرونا هم باید آماده باشیم و در این زمینه مهمترین اقدام پیشگیری و آموزش است و هلال‌احمر هم برای مبارزه با این ویروس با وزارت بهداشت همکاری می‌کند.

وی از حجت الاسلام والمسلمین معزی، نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر که همواره و در همه مراحل حامی ارزش‌ها در هلال احمر است، تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین معزی، نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات، معاونین، مدیران و پرسنل جمعیت هلال احمر و سازمان امداد و نجات در این جشن حضور داشتند و از زنان شاغل در سازمان امداد و نجات و بازنشستگان این سازمان در سال 98 تقدیر شد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی