جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 13 خرداد 1399

در ایام نوروز ۹۹ انجام شد، پذیرش بیش از ۱۱ هزار نسخه دارویی در داروخانه مرکزی هلال احمر

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از پذیرش بیش از ۱۱ هزار نسخه دارویی در نیمه اول فروردین ماه ۹۹ در داروخانه مرکزی هلال احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حسن صفاریه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: پس از انتشار ویروس کرونا در کشور و افزایش نگرانیهای بیماران خاص از تأمین داروهای خود در ایام نوروز، همه نیروهای شاغل در داروخانههای تحت پوشش این سازمان به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی به خدمت رسانی، تأمین و توزیع به موقع داروهای مورد نیاز آنان پرداختند و بر این اساس بیش از یازده هزار مراجعه کننده از خدمات دارویی بهره مند شدند.

وی توضیح داد: در مدت یاد شده ۹ هزار و ۴۷۲ بیمار با در دست داشتن نسخ دارویی برای تهیه داروهای خود به داروخانه مرکزی و یکهزار و ۸۸۲ بیمار به داروخانه های مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) و جزیره کیش مراجعه و خدمات دارویی دریافت کردهاند.

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر ادامه داد: همچنین در ایام یادشده حدود ۱۰ هزار UID در داروخانه مرکزی ثبت و خدمات تأیید نسخ توسط نمایندگان بیمههای تأمین اجتماعی، سلامت، نیروهای مسلح و دی صورت پذیرفت.

صفاریه خاطر نشان کرد: وظیفه ما کمک به تأمین داروهای حیاتی کشور در شرایط خاص و بحرانی است و در هر شرایطی تأمین نیازهای دارویی مردم در اولویت نخست قرار دارد.

کلمات کلیدی
غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *