جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

مراکز آموزشی تخصصی هلال‌احمر؛ زیرساخت‌هاي ارتقای آمادگي امدادی در کشور هستند

 02

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در سفر به استان کرمان و بازدید از مرکز کشوری آموزش های تخصصی جمعیت هلال احمر کرمان گفت: مراکز آموزشی تخصصی هلال احمر؛ منابع و زیرساخت های ارتقای آمادگي امدادی جامعه در کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ احمد سلطانی در سفر یک روزه به استان کرمان و بازدید از مرکز کشوری آموزش های تخصصی جمعیت هلال احمر کرمان ضمن بازدید از سازه های جديد آموزشي، در جلسه ای به بررسی روند تکمیل سازه های آموزشی تخصصی این مرکز پرداخت.

وی با اشاره به اینکه مرکز کشوری آموزش های تخصصی جمعیت هلال احمر استان کرمان دارای تجهیزات، سازه ها و فضاهای جامع آموزش میدانی است، افزود: این مجموعه اولین مرکز آموزشی در کشور است که به  سازه ها و تجهیزات متناسب دوره های کشوری تخصصی امدادونجات مجهز شده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه هاي آموزش همگانی در سراسر کشور  باید به صورت جدی پیگیری شود، افزود: این مجموعه آموزشی با بهره مندی از فناوری های نوین در حوزه سیمیلاتور  و شبیه ساز زلزله و اطفاء حریق به صورت پرتابل و ثابت جهت آموزش امدادگران، دانش آموزان و عموم تجهیز خواهد شد.

در این بازدید، مدیرعامل شرکت دانش بنیان ابتکار ایمن ساز، رئیس اداره امور مربیان و مراکز آموزش تخصصی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر را همراهی کردند.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

01 00