جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

مشارکت بالغ بر 10 هزار عضو سازمان جوانان در طرح « یلدانه»

 1911067 586

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: 9 هزار و 822 عضو سازمان جوانان باهدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه در طرح «یلدانه» که با شعار «یلدا برای همه» بود شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رضا بامداداصل افزود: در این طرح اعضای سازمان جوانان استان‌ها، ساعاتی از بلندترین شب سال را همراه با افراد و خانواده‌های تنها و دور از خانواده بودند.

وی گفت: 32 استان در این طرح مشارکت داشتند که استان خوزستان با 2 هزار و 283 نفر، استان فارس هزار و 980 نفر و استان تهران با هزار و 333 نفر بیشترین مشارکت را داشتند.

سرپرست سازمان جوانان با اشاره به این موضوع که طرح «یلدانه» با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه اجرا شد، گفت: اعضای سازمان جوان در سراسر ایران با یک شاخه گل و انار به همراه‌سراها، بیمارستان‌ها، مراکز نگهداری سالمندان، معلولان و جانبازان و کودکان بی‌سرپرست رفته و لحظاتی را در کنار این افراد گذراندند.

وی گفت: این دید و بازدید علاوه بر افراد تنها و دور از خانه برای تلاشگران و خدمتگزاران خدمت در پایگاه‌های امداد و نجات، اورژانس و ایستگاه‌های آتش‌نشانی هم بود. این طرح با مشارکت سازمان بهزیستی کشور، دبیرخانه ترویج فعالیت‌های داوطلبانه، سازمان آتش‌نشانی، خانه هنرمندان ایران، معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شهرداری تهران برگزار شد.

 

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

Images 851042 431