موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران، با عرضه بیش از ۵۰ عنوان کتاب از کتب تخصصی حوزه مدیریت بحران و خدمات بشردوستانه منتشر شده در موسسه در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور یافته است.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران، انتشارات این موسسه با عرضه بیش از ۵۰ عنوان کتاب از کتب تخصصی حوزه مدیریت بحران و خدمات بشردوستانه منتشر شده در موسسه در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور یافته است. نمایشگاه مجازی کتاب تهران، بدنبال شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری نمایشگاه بین المللی مطابق سنوات گذشته از روز چهارشنبه یکم بهمن به مدت شش روز با مشارکت هزار و ۷۳۲ ناشر داخلی و ۱۸۰ ناشر خارجی با عرضه بیش از ۱۲۰ هزار عنوان کتاب از سوی ناشران حاضر در نمایشگاه، کار خود را آغاز کرده است.

کتاب‌های ارائه شده در نمایشگاه مجازی کتاب با احتساب قیمت پشت جلد برای کتاب‌های داخلی با تخفیف ۲۰ درصد و کتاب‌های خارجی با تخفیف ۵۰ درصد عرضه شده و همچنین ارسال کتاب برای بازدیدکنندگان در اقصی نقاط کشور رایگان است و تمام فرآیند خرید در یک سایت انجام می‌شود. بازدید از نمایشگاه هم در ۲۴ ساعت شبانه‌روز امکان‌پذیر است که یکی از مزیت‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.

علاقمندان برای بازدید و خرید کتب مورد نیاز می توانند به سایت نمایشگاه به آدرس  https://tehranbookfair.ir مراجعه کنند.

همچنین کتب منتشره در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران نیز در بخش دانشگاهی نمایشگاه (لینک در اینجا) در دسترس علاقمندان قرار دارد.

 

امیرحسین عباسی
تهیه کننده:

امیرحسین عباسی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *