جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 18 خرداد 1399

پایش سلامت ۸۳۵ هزار نفر در لرستان جهت مقابله با کرونا

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بیش از ۸۳۵ هزار نفر مورد پایش سلامت و غربالگری جهت مبارزه با کرونا قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان،صارم رضایی گفت: طرح ملی پایش سلامت جهت مبارزه با کرونا از هفدهم اسفندماه سال گذشته همزمان با چندین استان پر خطر کشور در همه شهرستان‌های استان برگزار شد که در پایان آن و تا روز سیزدهم فروردین جاری، ۸۳۵ هزار و ۳۹۵ نفر غربالگری شدند. در مدت طرح ملی پایش سلامت، جمعیت هلال احمر لرستان ۳۶ پست در مبادی ورودی و خروجی شهر های استان دایر کرد و تمام تلاش خود را به کار بست که بتواند نقش مهمی در پیشگیری از انتقال این ویروس منحوس داشته باشد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از آغاز طرح پایش سلامت در لرستان بیش از ۲۳۰۰ نفر روز از اعضای داوطلب با خدمت افتخاری خود برگ زرینی دیگر در تاریخ پرافتخار جمعیت هلال احمر لرستان رقم زدند و با ایثار جان و سلامتی خود، هم پای با کادر درمان و در راستای مقابله با کرونا تلاش کردند. از مجموع افراد مورد پایش سلامت مجموعا 66نفر مشکوک به کرونا بودند که از این تعداد بعد از بررسی سایر علائم، 35نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.
 
رضایی گفت: شرح اقدامات جمعیت هلال احمر لرستان در بحث مبارزه با کرونا بسیار وسیع و گسترده بود و در بخش های ضد عفونی و گند زدایی، منازل و معابر، توزیع اقلام بهداشتی، ارائه پروتکل های آموزشی، حساس کردن شهروندان جهت مراقبت بیشتر، تولید ماسک و ملزومات بهداشتی، اعضای داوطلب و جوانان ما حقیقتا نقش بسیار موثری داشتند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گغت: هموطنان عزیز می توانند جهت مشارکت با هلال احمر و کمک جهت مبارزه با کرونا از طریق کد دستوری #112* در تلفن همراه خود، وجوه نقدی خود را مستقیم به حساب جمعیت هلال احمر واریز گفت.

 

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *