پیام تسلیت رییس سازمان داوطلبان در پی شهادت دکتر مجید فرهاد داوطلب جمعیت هلال احمر

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی آسمانی شدن مدافع سلامت پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر را به خانواده محترم ایشان جمعی کادر درمان و خانواده هلال احمر تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن پیام به این شرح است:
خوشا در عرصه خدمت به مردم و دست‌گیری و زدودن آلام و دردهای مردم، عاشقانه گوی سبقت را از سایرین بربایی و از مقربان الهی شوی  تا ثابت کنی خدمت و جهاد در راه خداوند قادر متعال، عرصه و میدان نمی‌شناسد.
خبر آسمانی شدن  پزشک متعهد وداوطلب از جامعه با افتخار دانشگاه علوم پزشکی کاشان، دکتر مجید فرهاد موجب تاثر و تالم فراوان اینجانب و جامعه بزرگ هلال احمر کشور شد.
این شهید خدمت سالیان متمادی را عاشقانه، صبورانه و با حسن خلق در راه مداوای بیماران گام نهاد؛ او که دغدغه‌اش سلامتی مردم بود و از همان ابتدای شیوع این ویروس  در منطقه کاشان و آران‌وبیدگل، درما ن و پیگیری مداوای بیماران مبتلا به کرونا ویروس را آغاز نمود و سرانجام شهد شیرین شهادت را نوشید و عاقبت بخیر و الگوی ما شد. 
این ضایعه بزرگ را به ابتدا به خانواده بزرگوار ایشان جامعه خدوم پزشکی کشور و همه داوطلبان عزیز تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان صبر و بردباری و برای روح این عزیز علو درجات مسئلت دارم.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *