دیدار با خانواده‌های نجاتگران ایثارگر زنجان در هفته هلال‌احمر

همزمان با هفته هلال احمر، مدیرعامل و مسئولان جمعیت هلال احمر استان زنجان با خانواده های نجاتگران ایثارگر در شهرستان خدابنده دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ شهرام میرزایی در دیدار با خانواده های نجاتگران ایثارگر هلال احمر گفت: ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار هستند و مدال افتخار آنها در تاریخ جاودانه خواهد ماند.

میرزایی تاکید کرد: روحيه صبر و استقامت خانواده نجاتگران ایثارگر هلال احمر که در راه نجات همنوع، جان خود را از دست دادند،  بسيار ارزشمند و اين روحيه برای همگان عبرت انگيز است.

وی گفت: ایثارگری، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان‏ های پاک و بی‏ آلایش خود می‏ کند که زندگی خود را در راه نجات بندگانی دیگر برای رضای حق فدا کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ایثار امدادگر فداکار و پرافتخار مرحوم  سیدرضا جعفری و مرحوم وحید محمدی از ذهن خانواده بزرگ هلال احمر هرگز محو نخواهد شد.

میرزایی گفت: امیدوارم بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم و توفیق  این خدمت را به معنای واقعی داشته باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در ادامه افزود: رشادت نجاتگران ایثارگر با هیچ زبانی قابل توصیف نیست چرا که بالاترین درجه ایثار را که نثار جان خودشان بود، را در راه نجات همنوعی از دست دادند.

حجت الاسلام جواد نصیری تاکید کرد: دیدار با خانواده های شهدا، سنت حسنه ای است که همواره در اولویت فعالیت های جمعیت هلال احمر قرار داشته و با عنایت خداوند متعال تداوم خواهد داشت.

این دیدارها با خانواده معظم ایثارگران هلال احمر استان در شهرستان خدابنده؛ مرحوم وحید محمدی و مرحوم سید رضا جعفری با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان و رئیس شعبه خدابنده انجام شد. 

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *