خیرین هلال احمر صحنه های زیبایی از بخشش را خلق کرده اند

فرماندار شهرستان زنجان گفت: خیرین با همکاری هلال احمر صحنه های زیبایی از بخشش را خلق کرده اند.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، رضا عسگری در آیین توزیع بسته های غذایی و معیشتی افزود: شیوع بیماری کرونا در سطح کشورهای دنیا و به تبع آن در کشور و زنجان زحمات و مشکلات جدی را در عرضه های اجتماعی برما تحمیل کرد.
وی تاکید کرد: اما در کنار همه این مشکلات شاهد بیماری تعدادی از هموطنان، فوت آنها به واسطه بیماری کرونا و تعطیلی کسب و کارها بودیم و محدودیت هایی نیز برای شهروندان ایجاد شد که دلخراش و نگران کننده بود.
فرماندار شهرستان زنجان گفت: اما حرکت مردم و خیرین در حمایت از خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا صحنه های بسیار زیبایی خلق کرد که امروز شاهد مشارکت شهروندان در طرح های مختلفی بودیم که برای کمک به کسانی که معیشت آنها به واسطه شغل خود و بیماری دچار آسیب شده بود.
 عسگری با بیان اینکه امروز شاهد تامین نیازهای عمومی مردم  توسط جمعیت هلال احمر با همکاری خیرین هستیم، گفت: پس از فرمان مقام معظم رهبری در خصوص توجه به خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا، در این شهرستان نیز قرارگاه ها و گروه های مختلف مردمی در هسته های جهادی تلاش خود را معطوف به همراهی و مشارکت با مردم کردند تا مشکلات آنها به لحاظ تامین ارزاق عمومی مرتفع شود.
وی یادآوری کرد: جمعیت هلال احمر استان وشهرستان زنجان اقدامات اثر گذاری داشتند که در این نهاد جوانان داوطلبان و خیرین دست به دست هم داده اند تا بسته های غذایی و معیشتی را تهیه و به دست نیازمندان و کسانی که لحاظ معیشتی دچار آسیب شده اند برسانند.
فرماندار شهرستان زنجان از جمعیت هلال احمر خیرین، داوطلبان و گروه های مختلف مردمی در تهیه و توزیع بسته های غذایی و معیشتی  قدردانی کرد.
توزیع بسته های معیشتی و غذایی در استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حضور مسئولان استانی و فرمانداران و نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
سبدهای غذایی معیشتی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شامل 2 عدد روغن، رب گوجه فرنگی، سه عدد کنسرو ماهی، 2 بسته شکر، یک بسته حبوبات، ماکارونی و سویا هرکدام پنج بسته، چای، برنج یک کیسه 10 کیلویی و یک قوطی شیرینی خشک بود.
 
سفید و قرمز پوش های هلال احمر نماد رفع مشکلات هستند
مصطفی طاهری در آیین توزیع بسته های غذایی و معیشتی اظهار داشت: هر جایی که حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوده نخستین افرادی که در امدادرسانی در صحنه هستند هلال احمری ها بوده اند واین نهاد مردمی در پیشگیری و مبارزه از شیوع کرونا به جد فعال بوده است.
وی با بیان اینکه اقدامات و تلاش های هلال احمر بابرکت و عزتمندانه است ابراز امیدواری کرد که خداوند متعال به همه اعضا، خیرین، داوطلبان، امدادگران و تلاش گران هلال احمر سلامتی هدیه کند.
غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *