جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

تقدیر از امدادگران گیلان در نشست فصلی ائمه جماعات و روحانیون هلال‌احمر استان

نشست فصلی ائمه جماعات و دبیران کانون های طلاب و روحانیون جمعیت هلال احمر گیلان با حضور آیت الله رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ در این نشست، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به تلاش های بی دریغ امدادگران در بلایای طبیعی افزود: حضور روحانیون در حوادث علاوه بر ایجاد روحیه امید و همدلی می تواند زمینه ساز آرامش روحی و نزدیکی بیشتر به خداوند شود.

آیت الله رمضانی گیلانی ضمن اشاره به ماهیت جمعیت هلال احمر در بحران ها گفت: جمعیت هلال احمر از جمله دستگاه های اجرایی به شمار می رود که در بحران هایی مانند سیل و زلزله در اسرع وقت در محل حادثه حاضر و نقش خود را به درستی ایفا می کند.

در ادامه حجت الاسلام امیر چهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گیلان نیز حضور روحانیون در بخش های مختلف را مایه دلگرمی امدادگران دانست و بر انجام فعالیت های فرهنگی از سوی آنها تاکید کرد.

سیاوش غلامی سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان نیز با اشاره به فعالیت ۲۳ پایگاه امداد و نجات در گیلان اذعان: افزایش پایگاه ها و خانه های هلال احمر، رسیدگی به موقع و خدمت رسانی به مردم از مهمترین اهداف این جمعیت است.

غلامی ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از سیستم های نوین روز افزود: استفاده و کاربرد فناوری های روز در سیستم های عملیاتی از ضرورت ها محسوب می شود و باید نگاه جدی به آن داشته باشیم.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *