جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

برگزاری مسابقه تدوین شعار و سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری مسابقه سراسری تدوین شعار و سرایش سرود به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ دکتر محمد گل‌فشان گفت: سازمان جوانان هلال احمر ایران به عنوان منبعی عظیم از سرمایه‌های انسانی جمعیت هلال احمر، می تواند زمینه ساز شکوفایی جوانان در ابعاد مختلف باشد و با پرورش نیروهای جوان، آموزش و ایجاد فرصت برای تجربه فعالیت اجرایی و مدیریتی، زمینه ساز اعتلای بیشتر کشور شود. همانطور که مقام معظم رهبری درباره جوانان فرمودند: «دنیا به جوان ایرانی و پایداری ایرانی و ابتکارهای ایرانی در بسیاری از عرصه‌ها با چشم تکریم و احترام می نگرد. قدر خود را بدانید و با قوت خداداد به سوی آینده خیز بردارید و حماسه بیافرینید.»

دکتر گل‌فشان افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در حوزه جوانان و نیز  بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید و توجه خاص مقام معظم رهبری در ایفای نقش جوانان، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مسابقه سراسری تدوین شعار و سرایش سرود برگزار می‌کند.

وی گفت: این مسابقه بر اساس متن بیانیه گام دوم انقلاب که توسط پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شده است، برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند تا پایان تیرماه سال جاری از طریق ارسال آثار به ایمیل gaamedovom_helal@gmail.com  در این مسابقه شرکت کنند.

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *