جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه 17 تیر 1399

سرپرست «معاونت برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امدادونجات» منصوب شد

نخستین‌جلسه‌ی شورای معاونین سازمان امدادونجات با حضور سرپرست جدید این سازمان برگزار و حمیدرضا اسکاش به‌عنوان سرپرست جدید «معاونت برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امدادونجات» منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان امدادونجات، مهدی ولی‌پور در این جلسه با ارائه‌ی توضیحاتی از اهداف سازمان امدادونجات گفت و بر لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای و انجام کار گروهی تاکید کرد.

در ادامه‌ی این جلسه، از زحمات جابر ثوابی معاون سابق برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امدادونجات تقدیر و حمیدرضا اسکاش به‌عنوان سرپرست جدید این معاونت معرفی شد.

در متن حکم سرپرست سازمان امدادونجات خطاب به دکتر اسکاش آمده است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا اسکاش

نظر به مراتب تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به‌موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امدادونجات» منصوب می‌شوید.

امید است با توجه به وظایف و مأموریت‌های امدادونجات در حوادث و سوانح ملی و بین‌المللی و با همکاری و همفکری سایر معاونت‌ها و واحدهای ذیربط و بهره‌مندی از تجارب ارزنده و ظرفیت‌های کارشناسی درون و برون‌سازمانی، نسبت به برنامه‌ریزی مناسب به‌منظور ارائه خدمات به موقع و مطلوب به آسیب‌دیدگان ناشی از حوادث و سوانح و نیز ارتقای سطح آمادگی، کیفیت و سرعت در پاسخگویی جمعیت هلال‌احمر به حوادث و سوانح، تمام همت و توان شخصی و اجرایی خود را به کار گیرید. بالندگی و توفیق روز افزون شما را در تحقق اهداف والای نظام و جمعیت هلال‌احمر از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

مهدی ولی‌پور

سرپرست سازمان امدادونجات

کلمات کلیدی
امیر هاتفی‌نیا
تهیه کننده:

امیر هاتفی‌نیا

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *