جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

انتخاب عضو کشوری مجامع کانون‌های هلال‌احمر در کرمانشاه

با برگزاری انتخابات سومین دوره مجامع کانون های سازمان جوانان در کرمانشاه یک تن از اعضاء با رای سایر منتخبان استان به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ انتخابات سومین دوره مجامع کانون های سازمان جوانان در مرحله استانی با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست، دکتر فرزین معتمدی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به حمایت از ادامه فعالیت های جوانان بر تقویت این حوزه برای جذب و نگهداری اعضای جوان به عنوان دروازه ورود به جمعیت تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن آبادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان نیز جوانان جمعیت هلال احمر را سرمایه های ارزشمند این نهاد عنوان کرد و گفت: رعایت اصول هفت گانه و تحقق اهداف جمعیت هلال احمر در سرلوحه امورات کانون ها است.

وی افزود: با تکیه بر مطالعه و پژوهش در بیانیه گام دوم و شناخت ماموریت های جوانان و دقت در سیره امام خمینی (ره) و توجه به جایگاه عظیم خدمات داوطلبانه و بشردوستانه در نظر معصومین و دین مبین اسلام بر غنای فعالیت های جمعیت افزوده و موجب ارتقای سطح آگاهی های اجتماعی و تاب آوری مردم در مخاطرات شوید.

در ادامه این نشست، هریک از نامزدها با معرفی خود به ارائه سابقه فعالیت های اجرایی در کانون ها پرداختند و سپس انتخابات سومین دوره مجامع کانون های سازمان امور جوانان در سالن آمفی تئاتر جمعیت استان با حضور مسئولان برگزار و رای گیری با مشارکت منتخبین انجام شد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *