جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

برگزاری سومین دوره انتخابات مجامع دبیران کانون‌های جوانان هلال‌احمر آذربایجان شرقی

سومین دوره انتخابات مجامع دبیران کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ سومین دوره انتخابات مجامع دبیران کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور سرپرست هلال احمر استان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه  و دبیران سابق مجامع جمعیت هلال احمر به منظور انتخاب  دبیر و نائب دبیر مجمع استانی برگزار شد.

حجت الاسلام عبدالحمید واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گفت: جوانان داوطلب و نجاتگر و امدادگر تابلوی جمعیت و سرمایه بزرگ هلال احمر هستند که در حوادث جاده ای و کوهستان و سیل و زلزله و ...نقش آفرینی می کنند .

وی با توصیه جوانان به نیکی و انجام کار خیر افزود: جوانان ما بایستی بنابر توصیه های اکید قرآن و اسلام علیرغم تبلیغات و هجمه سازمان یافته بر علیه دین و اعتقادات  در انجام کارهای خیر و نیک  پیشگام شوند .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان از جوانان خواست کسانی همچون سردار سلیمانی را در زندگانی خویش الگو قرار دهند .

حجت الاسلام واعظی تاکید کرد: دلیل موفقیت در زندگانی  داشتن اخلاص و اجتهاد و ایمان و باور قلبی است .

دکتر حمید حسین پور سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم به همکاری معاونت جوانان با سایر سمن ها و کانونها پرداخت و خواستار انعقاد تفاهم نامه همکاری با این نهادهای مردمی شد .

وی ادامه داد: فعالیت های  سازمان جوانان جمعیت هلال احمر پایه و اساس سایر فعالیت های جمعیت هلال احمر است

سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی افزود: حضور جوانان در هلال احمر حضوری خجسته و مبارک بوده و نتایج مثبت فراوانی در پی داشته است و جمعیت هلال احمر می تواند با حضور پر شور جوانان و بهره مندی از افکار و ایده های تازه جوانان جایگاه خود را در میان مردم حفظ کند.

وی نو آوری در سازمانها را در جهت پیشرفت و ارتقا امور بسیار مهم ارزیابی کرد و از جوانان خواست تا در این مسیر در کنار هلال احمر بوده و با طرح های نو و بدیع خویش به شکوفایی و بالندگی هلال احمر کمک کنند  .

در ابتدای جلسه محمد بابازاده معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، بند ۷ماده ۳ اساسنامه جمعیت و به منظور بهره گیری از مشارکت جوانان در تصمیم گیریها در کلیه سطوح مدیریت افزود:  تشکیل مجامع دبیران با هدف ارتقاء سطح فعالیتها، ارائه راهکارهای نوین و موثر و همچنین بهره مندی از نظرات، پیشنهادات این عزیزان در تصمیم گیری‌ها تشکیل می‌شود.

لازم به ذکر است این دوره از انتخابات با حضور ۲۴ نفر از دبیران مجمع شهرستان‌ها برگزار و در نهایت خانم کبری مولد دبیر مجمع شهرستان تبریز به عنوان دبیر مجمع استان و ناصر اشرفی دبیر مجمع شهرستان میانه به عنوان نایب دبیر مجامع  کانونهای جوانان استان آذربایجان شرقی انتخاب شدند.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *