جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

مشارکت جوانان هلال احمر یزد در طرح دست یار

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از مشارکت اعضا کانون های جوانان و دانشجویی هلال احمر در طرح دست یار و بسته بندی بسته های بهداشتی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید جواد میرحسینی با اشاره به مشارکت و استقبال اعضای جوانان در فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه در سراسر استان گفت: اعضای جوانان هلال احمر در شهرستانها در پویش “دست یار”  شرکت کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : همچنین بسته های بهداشتی که از سوی معاونت داوطلبان در حال اجرا بود با مشارکت و همکاری اعضای جوانان ،داوطلبان و امداگران جمعیت هلال احمر در تمام شهرستانی استان بین بیماران خاص و نیازمند در مراکز درمانی بیماری‌های خاص بسته بندی و توزیع شد.

میرحسینی بیان داشت : اعضا کانون های جوانان و دانشجویی بسیاری از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در حوزه جمع‌آوری اقلام بهداشتی، بسته بندی و توزیع آن میان بیماران و نیازمندان با حوزه داوطلبان مشارکت داشتند.

این مقام مسئول در پایان گفت : جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد عام المنفعه برخود وظیفه می داند از تمام توانش به منظور کاهش رنج و درد مردم استفاده کند و جوانان بشردوست هلال احمر یزد در این امر پیش قدم شده اند تا بتوانند خدمتی دیگر را به مردم انجام دهند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *