جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

تایید صلاحیت 106 نامزد انتخابات مجامع هلال احمر در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان همزمان با سراسر کشور با حضور 106 نامزد شرکت کننده، 23 خرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد رضا رضایی با اشاره به برگزاری پنجمین‌ دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هر چهار سال یک بار با هدف استفاده از ظرفیت اعضای هلال احمر در تصمیم گیری و سیاستگذاری برگزار می شود. فرآیند برگزاری این دوره از انتخابات از هفته پایانی فروردین ماه آغاز شده است، با توجه به شیوع بیماری کرونا، در همان نخستین گام بر رعایت الزامات بهداشتی تاکید و تمهیدات مورد نیاز اندیشیده شده است.
 
وی افزود: در حال حاضر 25 هزار و 913 نفر با جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی همکاری می کنند و از این تعداد ۱۲ هزار و ۵۷۶ نفر واجد شرایط اخذ رای در انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هستند.
 
به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، 123 نفر برای شورای اجرایی و بازرسی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نامزد شده اند که پس از بررسی های انجام شده در ستاد اجرایی هیات نظارت شهرستانی و استانی، 106 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.
 
وی تاکید کرد: در صورت به حد نصاب نرسیدن مجمع شهرستان (حضور دو سوم اعضا) جلسه بعدی پس از نیم ساعت در همان محل با حضور هر تعداد اعضا با استقرار هیات رئیسه سنی و سپس هیأت رئیسه دائم رسمیت داشته و رای گیری آغاز خواهد شد.
غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *