جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع شهرستانی این جمعیت در روز 23خرداد گفت: یکی از مهمترین تمهیدات درجریان برگزاری این انتخابات، رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، دکترمجتبی اکبری گفت: پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر روز جمعه هفته جاری( 23 خرداد)همزمان با سراسرکشور و با مشارکت 28 هزارنفر از اعضای واجد شرایط این جمعیت در 16 شهرستان که دارای شعب مستقل است، برگزارخواهد شد تا اعضای هلال احمر استان از میان کاندیداهای حاضر در این انتخابات، افراد مورد نظر خود را جهت حضور در شوراهای اجرایی برگزینند.

وی افزود: یکی از اصول بسیار مهم و موکد در فرایند برگزاری این انتخابات، رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی و اجرای دقیق مفاد پروتکل های بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا است که در این راستا همه عوامل اجرایی به میزان کافی توجیه شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اعلام  اینکه برای مکانهایی که به عنوان شعب اخذ آرا انتخاب شده اند نیز استانداردهایی در جهت امکان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی لحاظ شده است، گفت: همه تدابیر لازم در این زمینه اتخاذ شده و مدیران شعب هلال احمر در شهرستان‌های مزبور شخصا مسئول اجرای دقیق این تدابیر هستند و سلامتی اعضای مهربان، متعهد و نیک اندیش جمعیت هلال احمر بیشتر از هر دستاورد دیگری برای ما مهم است.

وی با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری و هوشمندانه همه واجدین شرایط در این انتخابات گفت: 28هزار نفر از اعضای هلال احمراستان، واجد شرایط  شرکت در پنجمین انتخابات مجامع شهرستانی هستند که انتظار می رود با حضور پرشور خود در 23خرداد ، برگ زرین دیگری بر توسعه فرهنگ هم افزایی و همگرایی برای گسترش خدمات عام المنفعه و بشردوستانه در راستای اهداف هلال احمر رقم بزنند.

اکبری با تاکید بر این نکته که انتخابات هلال احمر فاقد هرگونه انگیزه سیاسی است، گفت: ماهیت رقابت در این انتخابات مبتنی برخدمت داوطلبانه و کمک به جمعیت هلال احمر برای کاهش آلام بشری و گسترش خدمات حمایتی و امدادی برای متاثرین از حوادث انسانی و بلایای طبیعی است.

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *