جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 23 تیر 1399

تعطیلات پرحادثه / زنجیره تصادفات

« تصادفات زنجیره ای»، آنها تلخ ترین و مرگبارترین حوادثی هستند که در تعطیلات آخر هفته گذشته به نجاتگران جمعیت هلال احمر گزارش شد، حوادثی که معمولا با چند کشته و مجروح همراه بود ، این گزارشی است از خونین ترین حوادث سه روز آخر هفته گذشته که به پایگاه های هلال احمر گزارش شده است.

 

14 خرداد – تصادف  اتوبوسی

تصادف زنجیره ای در منجیل محور قزوین – رشت، مرگبارترین حادثه تصادف زنجیره ای در چهاردهم خرداد ماه بود.

 در این حادثه که در تونل سوم لاین شمالی این محور رخ داد، سه اتوبوس و سه خودروی سواری درساعت 4:40 صبح چهارشنبه 14 خرداد با هم برخورد کردند که در این حادثه 14 نفر آسیب دیدند که 2 نفر از آن ها به بیمارستان منتقل شدند و متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد .

در تصادف زنجیره ای دیگری که روز 14 خرداد رخ داد، 4 خودروی پژو، سمند، سوناتا و پراید با هم برخورد کردند. این حادثه ساعت 18:20 دقیقه در محور کرج- چالوس، ابتدای گرماب به وقوع پیوست. دراین  تصادف زنجیره ای 5 نفر مصدوم شده و 2 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

  15 خرداد – برخورد 5 خودرو

در مرگبارترین حادثه جاده ای در پانزدهم خرداد در کیلومتر ۵ محور پلدختر به اندیمشک، 5 خودروی سواری با هم برخورد کردند. این حادثه ساعت 19 روز پنجشنبه رخ داد و در جریان آن 6 نفر مصدوم شده و دو جوان 27 و 21 ساله جان خود را از دست دادند.

تصادف زنجیره ای در  کیلومتر ۵ محور سنندج – دهگلان ، تصادف زنجیره ای دیگر در این روز بود که در ساعت 22:50 دقیقه رخ داد.

در این تصادف دو دستگاه سواری پراید و پژو 405 و اتوبوس با یکدیگر برخورد کردند. تعداد کل مصدومین در این حادثه 5 نفر بود که به مراکز درمانی منتقل شدند.

  16 خرداد برخورد 6 خودرو

 تصادف زنجیره ای 6 دستگاه خودرو در کیلومتر ۱۰ محور سلفچگان به قم ، مقابل راهدارخانه سنبل آباد، حادثه تلخ جاده ای در این روز بود .

در این حادثه یک دستگاه تریلی، یک کامیون و 4 خودروی سواری که شامل پژو 206، سمند، پراید و برلیانس بودبا هم برخورد کردند. حادثه ساعت 22 جمعه اتفاق افتاد و در جریان آن 11 نفر مصدوم شدند.

تصادف زنجیره ای 4 خودروی سواری در ساعت 21 در جاده ساوه، حادثه جاده ای دیگر این روز بود، در این حادثه 5 نفر مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

تصادف زنجیره ای در کیلومتر ۴۰ لاین اتوبان قزوین _ کرج، چهارمین تصادف زنجیره ای این روز بود که در  ساعت 20 به وقوع پیوست. در این حادثه یک کامیون و 4 خودروی سواری که شامل پژوی پارس، ساینا، پراید و ایسوزو بودند با یکدیگر برخورد کردند و در جریان این حادثه 4 نفر مصدوم شده و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

تصادف زنجیره ای در کیلومتر ۲۰ محور بجنورد به اسفراین - نرسیده به روستای اسدلی، پنجمین حادثه جاده ای این روز بود ، در این حادثه که ساعت 22:30 روز جمعه اتفاق افتاد ، 4 نفر مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

  

 

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *