برگزاری جلسه هماهنگی و هم افزایی دستگاه های امداد رسان استان گلستان

جلسه هماهنگی و هم افزایی دستگاه های امداد رسان استان گلستان در راستای پاسخگویی مطلوب و به موقع در حوادث و سوانح بر مبنای قانون مدیریت بحران کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ در این جلسه مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان گفت:هماهنگی و تعامل حداکثری دستگاه های امدادی و خدمات رسان برای استان گلستان که همواره با حوادث و سوانح روبرو است، امری مهم و حیاتی است.

سیدرضا قادری افزود: قانون ابلاغی مدیریت بحران کشور بر مبنای ظرفیت دستگاه های امدادی و خدمات رسان همچون جمعیت هلال احمر، تلاش کرده است با اشتراک تمامی پتانسیل دستگاه ها در زمان بروز حوا‌دث؛ بیشترین خدمات مطلوب را ارائه کند.

در ادامه جلسه مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان اظهار کرد: استان گلستان به عنوان استانی حادثه خیز در مواجهه با سوانح و حوادث متعدد باید در حوزه پاسخگویی به حوادث و سوانح آمادگی های لازم را داشته باشد.

 هروی گفت: جمعیت هلال احمر گلستان با ظرفیت های عظیم داوطلبی، نیروهای متخصص آموزش دیده، تعامل و مشارکت دستگاه های امدادی و خدمات رسان تلاش می کند در جهت ارائه مطلوب پوشش امدادی در مواجهه با حوادث و سوانح؛ همراه همیشه برای مردم باشد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *