توزیع بیش از ۱۱۰۰ بسته حمایتی میان نیازمندان متاثر از کرونا در خوزستان

باتلاش داوطلبان هلال احمر خوزستان در توزیع بیش از ۱۱۰۰ بسته حمایتی، بخشی از توان توانمندان به نیاز نیازمندان رسید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ علی خدادادی در حاشیه مراسم توزیع بیش از یک هزار و ۱۰۰ بسته حمایتی بیان کرد: به مناسبت دهه کرامت وبا تلاش خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر این بسته ها  تهیه، آماده سازی و در بین نیازمندان متاثر از ویروس کرونا در سطح استان خوزستان توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان اظهار داشت:محتویات این بسته های حمایتی که شامل اقلامی از قبیل برنج، روغن،حبوبات،شکر،ماکارونی،چای،رب گوجه و کنسرو ماهی هستند،از طریق شعب جمعیت هلال احمر به دست نیازمندان از پیش شناسایی شده رسید.

وی با اشاره به ارزش ریالی  بسته های حمایتی افزود: بیش از 3 میلیارد ریال از محل جمع آوری کمک های مردمی و منابع جمعیت هلال احمر جهت اجرای این طرح هزینه شده است.

 خدادادی در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی ایجاد شده در جامعه بر اثر شیوع ویروس کرونا در کشور و استان خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی که شغلشان در این ایام تعطیل شد ویا کسب و کارشان از رونق افتاد با مشکل معیشتی مواجه هستند و این یکی از عارضه های ویروس کروناست که سبب افزایش آمار نیازمندان در جامعه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در پایان از خیرینی که با اعتماد خود به جمعیت هلال احمر بانیان اصلی این کار خیر و خداپسندانه بودند تقدیر و از داوطلبان این نهاد که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی حلقه وصلی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان شدند تشکر کرد

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *