4 ساعت عملیات برای انتقال فرد جانباخته براثر سقوط از ارتفاع ۷۵ متری آبشار لوه

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان از انجام عملیات انتقال فرد جانباخته از ارتفاع آبشار لوه در شهرستان گالیکش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ سید رحیم میرکریمی اظهار کرد: با دریافت گزارشی مبنی بر سقوط فردی از ارتفاع آبشار لوه در شهرستان گالیکش در ساعت ۱۶:۴۰ عصر پنجشنبه؛ سه تیم امدادی از کشیک مرکزی و پایگاه های تنگراه و سه راهی گالیکش شهرستان مینودشت با به همراه داشتن تجهیزات کوهستان و بکارگیری سه خودروی امدادی به محل حادثه اعزام شدند‌.
 
وی با اشاره به اینکه آبشار لوه در محور گالیکش به جنگل گلستان قرار دارد گفت: فرد جانباخته که خانمی ۳۵ ساله است پس از‌ سقوط از ارتفاع ۷۵ متری آبشار، بر اثر شدت ضربه جان خود را از دست داد.
 
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر گلستان بیان کرد: نیروهای امدادی پس از ایجاد کارگاه نجات، با استفاده از بسکت فرد جانباخته را پس از ۴ ساعت تلاش از مسیر صعب العبور آبشار به بالای آبشار منتقل کردند و تحویل مراجع ذیصلاح دادند
 
میرکریمی در پایان اشاره کرد: طی هفته های اخیر در این آبشار چند مورد سقوط از ارتفاع گزارش شده است و از گردشگران تقاضا داریم بدون آشنایی با منطقه و بدون داشتن توانایی و تجهیزات لازم؛ از رفتن به این مناطق خودداری کنند.
 
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *