دیدار رئیس جمعیت هلال احمر با نمایندگان مردم آستارا، سنندج و شاهرود در ساختمان صلح

در دیدار نمایندگان مردم آستارا، شاهرود و سنندج در مجلس شورای اسلامی با دکتر کریم همتی بر تسهیل و تسریع روند خدمت رسانی به مناطق مختلف کشور و همچنین تامین وسایل کمک امدادی، شارژ انبارها، جبران کمبودها، توسعه آموزش و مسائل زیربنایی، تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی با علی‌اصغر خانی نماینده مردم شاهرود، دکتر غلامرضا مرحبا نماینده مردم آستارا و دکتر سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه که رسیدن به درک مشترک و شناخت دقیق بسترهای اجتماعی، اقتصادی ...، کلید حرکت به سمت جلو و خدمتگزاری است، افزود: ضروری است در این جلسات به درک مشترکی از وضعیت و شرایط جامعه و امکانات موجود برای حل معضلات پیش رو دست پیدا کنیم.
 
دکتر همتی در این دیدار با تاکید بر اینکه هلال احمر کشورمان اگرچه دوران سختی را می گذارند اما خوشبختانه دارای ظرفیت ها و سرمایه های مادی و معنوی بسیار خوبی برای خدمت رسانی به نقاط مختلف کشور است، گفت: ما تمام همت خود را بکار بستیم تا در ایام شیوع کرونا در کشور که در کنار دامنه ای از مسائل و مشکلات اقتصادی- اجتماعی، دامن‌گیر مردم شده است، با کمک وکلای ملت، مرهمی برای حل پاره ای از آلام مردم  در سراسر کشور، باشیم.
 
بنابراین گزارش در این دیدارها مباحث مهمی مطرح و تصمیمات خوبی در زمینه تسهیل و تسریع روند خدمت رسانی به مناطق مختلف کشور و همچنین تامین وسایل کمک امدادی، شارژ انبارها، جبران کمبودها، توسعه آموزش، مسائل زیربنایی و ... گرفته شد.
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *