کمک 170 میلیون ریالی خیرین قم برای تعمیر دستگاه آب شیرین کن در روستای کوه سفید

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: به همت خیرین و داوطلبان هلال احمر استان، مبلغ 170 میلیون ریال برای تعمیر و بازسازی دستگاه آب شیرین روستای محروم کوه سفید، از توابع بخش مرکزی هزینه شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی با اعلام این خبر گفت: در پی اجرای طرح‌های پروژه های داوطلبی و کاروان سلامت در روستاهای محروم بخش مرکزی که به همت معاونت امور داوطلبان و درمان و توانبخشی، با مشارکت خیرین و داوطلبان این جمعیت در دهه کرامت اجرا شد و با توجه به اعلام نیاز اهالی روستای کوه سفید به تعمیر دستگاه آب شیرین کن موجود در روستا، امروز به همت خیرین و داوطلبان جمعیت، این دستگاه تعمیر و بازسازی و در اختیار اهالی روستا قرار گرفت.
وی افزود: این دستگاه آب شیرین کن که روزانه 8600 لیتر از آب آشامیدنی را تامین می‌کند که به گفته دهیار روستا سه برابر نیاز روستا می باشد، با مبلغ 170 میلیون ریال به منظور برخورداری از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی اهالی روستا تعمیر و بازسازی شد .
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: همچنین با هدف اشتغال‌زایی و شناسایی یکی از خانواده‌های نیازمند روستا، تعداد سه راس دام در اختیار این خانواده قرار گرفت تا بتوانند با پرورش و نگهداری دامها امرار معاش کنند.
علیمردانی افزود: اهدای سه راس دام به این خانواده نیازمند روستای کوه سفید به مبلغ 40 میلیون ریال به همت خیرین جمعیت هلال احمر استان قم انجام داد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *