10 استان متاثر از حوادث جوی/فعالیت 51 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به 1100 تن

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از فعالیت 51 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به یک هزار و 100 نفر در 10 استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات حوادث جوی در 4 روز گذشته، گفت: در این مدت هموطنان در 10 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی،اردبیل،تهران، خراسان جنوبی، زنجان،سیستان و بلوچستان،گلستان،گیلان و مازندران متاثر از حوادث جوی بوده اند.

وی با اشاره به امدادرسانی به ساکنان 30 شهر و روستا، افزود: 51 تیم عملیاتی شامل 156 امدادگر و نجاتگر به یک هزار و 100 تن از هموطنان در مناطق متاثر از حوادث جوی امدادرسانی کردند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه یک نفر در شهرستان آمل استان مازندران بر اثر رعدوبرق جان باخته است، تاکید کرد: 74 نفر به صورت اضطراری اسکان داده شدند و 100 واحد مسکونی از آب تخلیه شد.

ولی پور درباره توزیع اقلام امدادی میان افراد متاثر از حوادث جوی، گفت: 17 دستگاه چادر، 97 تخته پتو، 87 بسته غذایی،64 قوطی انواع کنسرو و 82 کیلوگرم حبوبات میان متاثران توزیع شد و امدادرسانی در آذربایجان شرقی و غربی،گیلان و مازندران همچنان ادامه دارد.

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *