پیام رئیس جمعیت هلال احمر برای برگزاری مرحله دوم پنجمین انتخابات مجامع

رئیس جمعیت هلال احمر برای برگزاری مرحله دوم پنجمین انتخابات مجامع این جمعیت پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در متن پیام دکتر کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر برای برگزاری مرحله دوم پنجمین انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس بیکران تنها زیبنده خداوند توانگری است که توفیق عنایت می کند تا در سایه لطف و سخاوت بی‌کران فرصتی برای خدمت شایسته به بندگانش فراهم نماید. خداوندی که دستی یاریگر را بهانه قرار می‌دهد تا از آن برای شکفتن نوری از امید در دل بندگان رنج دیده‌اش خلق کند.‌

جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی امدادی و نمادی از فعالیت  انسانی و بشردوستانه با اهداف متعالی در مسیری قرار دارد که بدون تردید همان مسیر رضای الهی است. بدین ترتیب هر اندازه با قدرت و صلابت در این پیمایش خویشتن خویش را آماده کرده باشیم، شمیم عطر خدمت و رضایت خالق و مخلوق را بیشتر احساس خواهیم کرد.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با داشتن سرمایه های عظیمی از داوطلبان، کارکنان، امدادگران و نجاتگران یکی از نمادهای غرور انگیز خدمت در کشورعزیزمان است که هرجا حادثه ای به وقوع پیوسته، فداکارانه در عرصه حضور داشته و صحنه هایی را رقم زده اند که تحسین همگان را در پی داشته است.

 جمعیت هلال احمر کشور در حالی در سال جاری یکصدمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، که در روز 23 خرداد مرحله اول پنجمین دوره انتخابات مجامع خود را در فضایی رقابتی، سالم و به دور از حاشیه برگزار کرد. نتیجه این رویداد، انتخاب 666 نفر از میان  نامزدهای شرکت کننده بود که به عنوان اعضای شوراهای اجرایی به مرحله دوم راه یافته اند.  اینک در آستانه برگزاری مرحله دوم این انتخابات که بصورت همزمان در 30 استان کشور برگزار می شود، قرارداریم.

 به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران انتظار دارم که صاحبان رای با چشمانی باز و رویکردی جامع، شایسته ترین افراد  را برای نشستن بر این جایگاه مقدس انتخاب کنند. جایگاهی که در آن اعضای هیئت مدیره استان و شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور را شکل خواهند داد. پس به هر میزان که بیشتر احساس مسئولیت کرده و حساسیت بیشتری در این زمینه وجود داشته باشد، بی شک نمود آن در خدمتی سرشار از خیر و برکت در همه ارکان  جامعه انعکاس خواهد یافت.

 لذا با اتکال به نام نامی حضرت حق و استعانت از حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداه) ، آغاز دومین مرحله از پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را اعلام می کنم.

امید دارم این رویداد دریچه‌ای تازه برای خدمتی خداپسندانه و سرشار از امید و اطمینان برای مردم شایسته و عزتمند کشورمان  را بر ما بگشاید.

 "ان‌شاءالله"

 

 

                                                       دکتر کریم همتی

                                                     رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

 

 

غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *