در جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان مطرح شد: افزایش اعتماد مردم در حوزه وقف

اولین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان بعد از پنجمین دوره انتخابات مجامع با حضور اعضای هیات مدیره جدید تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ اولین جلسه هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان بعد از پنجمین دوره انتخابات مجامع با حضور اعضای هیئت مدیره جدید و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کرمان تشکیل شد.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور به عنوان عضو هیات مدیره در این جلسه عنوان کرد: تشکیل تیم های همیار با هدف جذب، آموزش، توانمندی سازی نیروها و ارتقای تجهیزات با کمک اعضای هیات مدیره و شورای اجرایی شهرستان ها باید مورد پیگیری قرار گیرد.

حمید ملانوری افزود: جذب و اعتماد مردم در حوزه وقف به جمعیت هلال احمر یکی از اهداف هیات مدیره است.

رئیس هیات مدیره صنایع ملی مس ایران به عنوان یکی دیگر از اعضای هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان در این جلسه گفت: هلال احمر باید جایگاه ثابتی در بنگاه های اقتصادی کشور داشته باشد.

 احمد انارکی محمدی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر همیشه در بحران ها به خوبی امدادرسانی کرده است، افزود: خدمات نیروهای امدادی و داوطلب هلال احمر باعث امیدواری آحاد جامعه در سختی ها و بحران ها می شود و مردم به امید نیروهای امدادی هلال احمر به جاده ها می روند.

خلیل الله همایی عضو دیگر هیئت مدیره جمعیت هلال احمر با اشاره به تشکیل جلسات شورای اجرایی منطقه ای در استان بیان کرد: وقف اتفاق مهم آن این است که به نیت واقف عمل شود و گزارش آن به جامعه داده شود تا دیگران نیز به حوزه وقف به جمعیت هلال احمر تشویق شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این جلسه با ارائه گزارش سه ساله عملکرد جمعیت هلال احمر کرمان بر تشکیل کمیته های تخصصی و جلسات مدون آن توسط اعضای هیات مدیره تاکید کرد.

مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *