تجلیل از ۸۲ زوج جوان هلال احمری در استان گیلان

همزمان با هفته ازدواج، از ۳ زوج جوان به نمایندگی از ۸۲ زوج جوان هلال احمری گیلان، با حضور جمعیت هلال احمر گیلان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ در این مراسم سیاوش غلامی با اشاره به جایگاه ازدواج در جامعه اسلامی بیان کرد: ارج نهادن و عمل به توصیه های اخلاقی و اجتماعی بزرگان دین به ویژه عمل به امر ازدواج، در جامعه اسلامی دارای جایگاهی متعالی است.

وی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: مشارکت داوطلبانه اعضای جوانان و نقش محوری در فعالیت های عام المنفعه و برنامه های جاری جمعیت هلال احمر، بر هیچ فردی پوشیده نیست و هلال احمر به واسطه حضور جوانان فرهیخته به خود ‌می بالد.

در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن قدردانی از توجه و نکته سنجی سازمان جوانان، گفت: عمل به امر پسندیده و سفارش شده ازدواج و تشکیل خانواده در سن جوانی نیک بختی و سعادت را به همراه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین چهری خاطر نشان کرد: زندگی ارزشمند و با سعادت حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) به عنوان یک پیوند آسمانی و ملکوتی و با ابعاد متعالی شخصی و اجتماعی باید الگوی تمامی زوج های جوان باشد.

گفتنی است؛ این مراسم به صورت همزمان در ۱۶ شعبه جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار و از ۸۲ زوج هلال احمری با هدایای نقدی و غیرنقدی تجلیل شد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *