اعزام 2 تیم امداد و نجات کوهستان برای انتقال کوهنورد مصدوم به بیمارستان/کشف پیکر مرد غرق شده در بند میزان خوزستان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان از انجام چند عملیات امداد و نجات در روز عید قربان در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، علی پهلوان از انجام چندعملیات‌ امداد و نجات در روز عید قربان در استان خوزستان خبر دادو گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر  مفقود شدن کوهنوردی در محور اندیکا - چهارمحال و بختیاری روستای کیمون 2 تیم عملیاتی جست و جو و نجات در کوهستان از پایگاه امداد و نجات تاراز به منطقه اعزام شد.

وی افزود : این کوهنورد در ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه روز گذشته جمعه با تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر پیدا و پس از دریافت خدمات امدادی به بیمارستان منتقل شد .

 

کشف پیکر مرد غرق شده در بند میزان 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان درباره بیرون کشیدن پیکر مرد 50 ساله که در بند میزان غرق شده بود، گفت: در ساعت ۱۹ و ۴۸ دقیقه، خبری مبنی بر غرق شدن یک مرد 50 ساله در شهرستان شوشتر در منطقه بند میزان گزارش شد.

وی همچنین بیان کرد: به دنبال این خبر بلافاصله یک تیم عملیاتی از نجاتگران پایگاه امداد و نجات ساحلی شهید شنگل زاده جمعیت هلال احمر شوشتر به منطقه اعزام و عملیات جست و جو آغاز شد و در نهایت حدود ساعت ۲۲،پیکر فرد غرق شده شناسایی و از آب بیرون کشیده شد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *