اخبار / استانی

اخذ مجوز راه‌اندازی بخش رادیولوژی و سونوگرافی در مرکز توانبخشی بم

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم، از اخذ مجوز راه اندازی بخش رادیولوژی و سونوگرافی در مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر این شهرستان خبرداد.

۱ ماه قبل

اخذ مجوز راه‌اندازی بخش رادیولوژی و سونوگرافی در مرکز توانبخشی بم

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ احمد سیدی با بیان این خبر گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان بم در چند سال اخیر به یکی از مجهزترین و کامل ترین مرکز درمانی، بهداشتی و توانبخشی در شهرستان بم تبدیل شده است.

وی گفت: با راه اندازی و افزودن بخش رادیولوژی و سونوگرافی در مرکز بهداشتی، درمانی و توانبخشی جمعیت هلال احمر بم بسیاری از مشکلات بیماران این شهرستان و شهرستان های همجوار نیز رفع خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم گفت: جمعیت هلال احمر بم با توجه به کمبود مرکز رادیولوژی و سونوگرافی در بم و شرق استان کرمان، با هدف خدمت رسانی بهتر به بیماران و رفع نیازهای آنان اقدام به اخذ مجوز راه اندازی این بخش از دانشگاه علوم پزشکی کرده است.

وی گفت: مرکز جامع بهداشتی، درمانی و توانبخشی جمعیت هلال احمر شهرستان بم در بخش های های مختلف دندانپزشکی، پزشکی (عمومی و تخصصی)، فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، کاردرمانی، شنوایی سنجی، گفتاردرمانی، مشاوره روان شناسی، واکسیناسیون و مشاور تغذیه به مراجعه کنندگان خدمات مورد نیاز ارائه می کند.