اخبار / حوادث

ادامه جست و جوها برای یافتن پیکر سرنشین پراید سقوط کرده در رودخانه فومن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: جست و جو برای یافتن پیکر یکی دیگر از سرنشینان خودروی سقوط کرده در رودخانه ای در شهرستان فومن پس از پنج روز از وقوع این حادثه، همچنان ادامه دارد . به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور با اشاره به افزایش نیروهای امدادی در […]

ادامه جست و جوها برای یافتن پیکر سرنشین پراید سقوط کرده در رودخانه فومن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: جست و جو برای یافتن پیکر یکی دیگر از سرنشینان خودروی سقوط کرده در رودخانه ای در شهرستان فومن پس از پنج روز از وقوع این حادثه، همچنان ادامه دارد .

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور با اشاره به افزایش نیروهای امدادی در این عملیات از روز اول جست و جو تا امروز افزود: در زمان حاضر، علاوه بر تلاش ۸۰ امدادگر از شهرستان فومن و برخی شهرهای دیگر، یک تیم نجاتگر سیلاب از غواصان شامل پنج نفر در جست و جو هستند.

وی با یادآوری اینکه یک خودرو پراید شنبه گذشته در رودخانه ای در منطقه رودبارچیر شهرستان فومن سقوط کرد که در جریان این سقوط، دو خانواده برای مفقودی عزیزانشان اقدام کرده اند، گفت: پیکر یکی از دو سرنشینان خودرو، دوشنبه گذشته پیدا شد و جست و جو برای یافتن یکی دیگر از سرنشینان ادامه دارد.

امدادگران جمعیت هلال احمر استان گیلان یکشنبه گذشته نیز خودروی سقوط کرده را در پنج کیلومتری محل سقوط پیدا کردند.

آبگرفتگی ناشی از بارش باران و نبود دید کافی از مسیر، علت سقوط این خودرو عنوان شده است.

بازدید: 160

دیدگاه کاربران