اخبار / استانی

ارائه خدمات درمان اضطراری هلال احمر خراسان شمالی در شیروان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: مانور عملیاتی درمان اضطراری (BHCU) با شرکت ۸ تیم درمان در روستاهای دهستان هنامه از توابع شهرستان شیروان برگزار شد.

۶ ماه قبل

ارائه خدمات درمان اضطراری هلال احمر خراسان شمالی در شیروان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی، محسن نجات با اعلام این خبر افزود: این مانور با اهداف توان افزایی و آمادگی تیم های درمانی در مواقع ضروری، ارتقای سطح آمادگی امدادگران در زمان بروز بحران و سوانح و همچنین ارائه خدمات به اقشار محروم و کم برخوردار برگزار شد.
وی گفت: ویزیت پزشک عمومی و تخصصی، ارائه دارو، خدمات پرستاری، مامایی، تغذیه، روانشناسی و بهداشت محیط از جمله خدماتی است که توسط ۵۱ نیروی متخصص شامل پزشک عمومی، متخصص، پرستار، ماما و به ۲ هزار و ۲۹۲ نفر از اهالی ۶ روستای دهستان هنامه ارائه شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان افزود: علاوه بر نیروهای متخصص ۹۷نفر از نیروهای داوطلب و پشتیبان نیز در این مانور حضور داشتند.
وی گفت: برگزاری مانورهای اضطراری یکی از برنامه‌های اصلی جمعیت هلال‌احمر است.
لازم به ذکر است؛ دکتر علیخانی مدیر کل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمرکشور، مرآتی فرماندار شهرستان شیروان، نظری مدیر کل مدیریت بحران استانداری و دکتر نظری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از این مانور بازدید کردند.

دیدگاه‌ها