اخبار / استانی

ارائه خدمات ۱۶ پایگاه امدادی هلال احمر چهارمحال و بختیاری در نوروز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری از فعالیت ۱۱ پایگاه امدادی ثابت، پنج پایگاه موقت و ۲۴ پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این استان ویژه ایام نوروز خبر داد.

۹ ماه قبل

ارائه خدمات ۱۶ پایگاه امدادی هلال احمر چهارمحال و بختیاری در نوروز

به گزارش روایط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ سید احمد مرتضوی فرد با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ زمان حضور در صحنه حادثه و زمان اتمام عملیات کاهش یافت، عنوان کرد: ۱۱ پایگاه ثابت جاده‌ای و پنج پایگاه موقت برای امدادرسانی در تعطیلات عید نوروز پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: از تاریخ ۲۵ اسفندماه امسال تا ۶ فروردین سال ۹۸ بالگرد هلال احمر در استان حضور دارد، همچنین تیم سلاب و آب‌های خروشان نیز برای امدادرسانی در مواقع بحرانی در نظر گرفته شده است.

مرتضوی فرد گفت: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی مربوط به سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است که ۲۴ پست طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و با حضور ۱۵۰۰ نفر از جوانان مستعد و آماده خدمت رسانی در قالب پستهای ثابت و سحاب در تمامی مبادی ورودی شهرستان‌ها، مستقر هستند.
مرتضوی با اشاره به اینکه حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر پل ارتباطی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان است، خاطرنشان کرد: طرح فرشتگان رحمت، نیابت و مروجین سلامت از طرح‌های این حوزه محسوب می‌شود که بازدید از تعداد هفت سرای سالمندان استان از برنامه‌های طرح نیابت حوزه داوطلبان به شمار می‌رود.