اخبار / ستادی

ارتقای جایگاه شرکت پخش سها هلال در بخش فنی و توزیع دارو

جایگاه شرکت پخش سها هلال در میان شرکت های معتبر پخش دارو ۱۴ رتبه ارتقاء یافت.

۶ ماه قبل

ارتقای جایگاه شرکت پخش سها هلال در بخش فنی و توزیع دارو

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی؛ شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در سال جاری در بحث های فنی و رعایت الزامات سازمان غذا و دارو و توزیع به موقع و با کیفیت انواع داروهای مورد نیاز هموطنان در سراسر کشور به موفقیت های قابل توجهی دست یافته به طوری که عملکرد چند مرکز توزیع داروی سها با تجلیل و قدردانی معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی همراه شد.
ارتقای رتبه فنی شرکت پخش سها هلال از جایگاه ۲۲ به رتبه ۸، کسب رتبه اول در بحث های فنی توسط مراکز توزیع داروی هلال احمر در استان کرمانشاه و هچنین دستیابی به جایگاه دوم مراکز توزیع درخراسان جنوبی و اصفهان از جمله توفیقات شرکت پخش سها در سال ۱۳۹۷ بوده که با برنامه ریزی های صورت گرفته؛ سال ۱۳۹۸ افق روشنی را پیش روی این مجموعه گشوده است.
بنابر آخرین آمارنامه سازمان غذا و دارو؛ به لحاظ میزان فروش دارو نیز، شرکت پخش سها هلال از جایگاه ۲۲ در سال ۱۳۹۵ و از رتبه ۱۸ در سال ۱۳۹۶ به جایگاه ۱۶ در سال ۱۳۹۷ ارتقاء یافته است.
بنابراین گزارش؛ یکی از برنامه های این شرکت تقویت سبد دارویی این مجموعه است و شرکت تلاش دارد با تعاملات گسترده با ده ها شرکت تامین کننده دارو به این هدف مهم جامه عمل بپوشاند.
درحال حاضر شرکت پخش سها با بیش از ۶۰ شرکت معتبر تامین کننده دارو همکاری مستمر داشته و مذاکره برای جلب همکاری شرکت های دیگر با جدیت درحال انجام است.